VARNSDORF

S RADOSTÍ

S radostí se snaží s neutuchajícím entuziasmem kulturně oživovat a obohacovat město Varnsdorf a jeho okolí tím, že pořádá kvalitativně hodnotné veřejné akce, jako jsou koncerty, výstavy, divadelní představení či filmové projekce.

Místo: Všude, kde S radostí chtějí.

Akce: S radostí se podílí dramaturgicky či organizačně na několika kulturních festivalech, zejména na divadelním festivalu Vítr z hor a na festivalu Mandava Jazz. Mezinárodní jazzový festival Mandava Jazz pořádá spolek S radostí společně s německou organizací Hillerische Villa a snaží se tak oživit česko-německé vztahy skrze společné hudební cítění. S radostí velmi úzce spolupracuje s Městským divadlem Varnsdorf, které je hlavním pořadatelem divadelního festivalu Vítr z hor, jazzových koncertů a podporuje umělce pomocí rezidenčních pobytů.

Prostory: S radostí nemá k dispozici vlastní prostory, využívá proto možnosti pronájmu, bezplatného zapůjčení nebo spolupráce s dalšími organizacemi.

Možnosti: Díky úzké spolupráci s Městským divadlem Varnsdorf nabízí S radostí prostory pro pořádání uměleckých rezidencí nebo hudebních a divadelních představení.

Kontakt: S radostí, z. s., Plzeňská 1261, 407 47 Varnsdorf, osrozkrok@volny.cz