HRADEC KRÁLOVÉ

KONTRAPUNKT

Hlavním cílem projektů kulturní neziskovky Kontrapunkt je zapojování obyvatel Hradce Králové do kulturně-společenského dění, navazování odborné spolupráce s obdobně zaměřenými organizacemi, podpora kreativních lidí a příprava předních kulturních festivalů v Hradci Králové – desetidenní divadelní festival Open Air Program (červen), mezinárodní jazzový festival Jazz jde městem / Jazz Goes to Town (říjen).

Místo: Hradec Králové a jeho veřejný prostor.

Akce: Open Air Program Hradec Králové – nesoutěžní divadelní přehlídka převážně nezávislých souborů a hudebních produkcí, která se koná na 20 otevřených scénách v historickém centru města. Jazz jde městem / Jazz Goes to Town - prestižní hudební festival s 20letou tradicí, který pravidelně v 5 říjnových dnech přináší do hudebních sálů i na méně posluchačsky obvyklá místa Hradce Králové jazz ve všech jeho podobách.

Možnosti: Prezentace nezávislých divadelních souborů, výtvarných i multimediálních performancí a hudebních produkcí v rámci festivalu Open Air Program Hradec Králové a mezinárodního jazzového festivalu Jazz jde městem / Jazz Goes to Town. možnost produkční spolupráce na obou projektech.

Kontakt: kontrapunkt, z.ú., Bratří Čapků 875, 500 03 Hradec Králové, www.kontrapunkt.cz, info@kontrapunkt.cz nebo +420 775 618 414