MEET PRALIN

Meet PRALIN je networkingový event, během něhož má možnost se česká umělecká komunita i širší veřejnost potkat se zástupci berlínské scény, kteří přijedou do Prahy v rámci festivalu nového divadla Malá inventura.

V pondělí 25. 2. od 17:00 do 18:00 v prostoru holešovické La Fabriky se uskuteční setkání MEET PRALIN, kde se představí účastníci berlínské delegace čítající přes patnáct profesionálů pracujících na nezávislé divadelní scéně. Na místě budou zástupci nezávislých scén, kurátoři, producenti, umělci i členové důležitých institucích.

Berlín nikdy nebyl blíž.

Během krátkého úvodu představí jednotliví členové delegace své aktivity a poté bude přenechán prostor k individuálním konverzacím, otázkám na možnosti vzájemné spolupráce či k výměně myšlenek, názorů, nápadů.

KDY: 25. 2. - 17:00-18:00

KDE: La FabrikaO Projektu
PRALIN je nový městský projekt organizovaný Novou síti (Praha) a Performing Arts Programm (Berlin), který se zaměřuje na vytvoření mostu mezi sousedními městskými scénami za účelem jejich dlouhodobého a komplexního propojení na půdě nezávislého divadla. Hlavním cílem je aktivně propagovat a zprostředkovat komunikaci mezi nezávislými uměleckými obcemi v Berlíně a Praze a dále usilovat o prezentaci děl umělců z Prahy v Berlíně a umělců z Berlína v Praze.
Více informací: www.novasit.cz/pralin