FESTIVAL MALÁ INVENTURA JE V PLNÉM PROUDU! DIVADLO A SETKÁVÁNÍ POTRVÁ DO 26. 2.

Dnes je to třetí den, kdy probíhá festival Malá inventura v Praze. Sedmnáct pražských divadelních scén a další místa se plní hosty od nás i ze zahraničí – profíky z oblasti kultury a divadla. Program je o setkávání se, o odborných diskuzích, ale také o shlédnutí těch nejvýraznějších projektů, které na poli nového divadla v ČR vznikly za uplynulý rok.

Pro dvacátý ročník festivalu byl vytvořen zcela nový web - www.malainventura.cz, na kterém lze najít potřebné informace pro všechny účastníky festivalu i případné zájemce o program. Ten bude dalších šest dní bohatý!

Tanec, loutky a loutkové opery, pohybové laboratoře, představení pro děti, činohra... Nejdůležitější divadelní počiny na poli nezávislé scény za uplynulý rok přináší i silná témata a samozřejmě četné hraniční projekty.

Pro divadelní profesionály vznikla a probíhá nová programová sekce s názvem Změna praxe + další odborný program.

Děkujeme domovským scénám festivalu za spolupráci: Alfred ve dvoře / Motus, Divadlo Archa, Cross Attic, Divadlo NoD, Divadlo X10, MeetFactory, Palác Akropolis, PONEC - divadlo pro tanec, Studio ALTA, Studio Hrdinů, Venuše ve Švehlovce a KD Mlejn.

Děkujeme také našim partnerům, bez kterých by nebylo možné jediný festival svého druhu u nás realizovat!