CHYSTÁME: KONFERENCE CULTURE-GET TOGETHER 2022 O HODNOTĚ PRÁCE V KULTUŘE

Vyhraďte si čas a prostor a pojďte se podílet na změně kulturní praxe, odstraňovat bariéry, usnadňovat vzájemnou komunikaci a artikulovat to, co je podstatné. Konference proběhne naživo, zároveň bude streamovaná a posléze bude k dispozici také anglická verze vybraného programu.

Třetí ročník konference o spolupráci v kultuře

● Termín: 26. – 27. září 2022
● Místo: Praha / Kulturní centrum Vzlet. Vršovická kulturní křižovatka


Konference je určena pro odbornice a odborníky v kultuře (oborové organizace, umělecká obec, odborná veřejnost), zástupkyně a zástupce MK ČR, referentky a referenty grantových a dotačních řízení, pedagožky a pedagogy apod.

Cílem konference je motivovat ke spolupráci zástupkyně a zástupce převážně z oblasti nezávislých scénických umění, místních samospráv a státního sektoru.

Centrální pozornost letošní konference bude mít opět ZMĚNA KULTURNÍ PRAXE tentokrát s užším zaměřením na HODNOTU PRÁCE V KULTUŘE.

Vyhraďte si čas a prostor a pojďte se podílet na změně kulturní praxe, odstraňovat bariéry, usnadňovat vzájemnou komunikaci a artikulovat to, co je podstatné. Konference proběhne naživo, zároveň bude streamovaná a simultánně tlumočená do anglického jazyka.

Hlavní pořadatelkou konference je Nová síť z.s., servisní organizace podporující živé umění a otevřenou kulturu.

Partneři konference jsou Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hlavního města Prahy, Mezinárodní divadelní ústav ITI, Institut umění – Divadelní ústav a EHP – Norské fondy 2014-2021. Konference proběhne ve spolupráci s klíčovými asociacemi pro kulturu.

Sledujte FB událost, kterou brzy aktualizujeme o přesný harmonogram a další důležité informace.

V případě dotazů kontaktujte marketajirouskova@novasit.cz