Pralin

VÝSLEDKY PROGRAMU PRALIN - STAFF EXCHANGE

Známe výsledky programu Pralin – Staff Exchange! Vybraným účastníkům gratulujeme a těšíme se na spolupráci!

Seznam vybraných účastníku za Prahu:

1. Ewa Zembok
2. Alžběta Konečná
3. Petra Dotlačilová

Seznam vybraných účastníku za Berlín:
1. Almut Wedekind
2. B_Tour
3. Neitah Janzing

PRALIN Staff Exchange nabízí profesionálům z Prahy a Berlína možnost poznat uměleckou komunitu v partnerském městě, osobní setkání, která podpoří rozvoj společných projektů. V průběhu jednoho roku budou mít účastníci příležitost se zúčastnit několika festivalů, kulturních akcí, sympozií. V případě zájmu budou účastníkům poskytnuty konzultace o evropských fondech, strategiích pro účinné zahájení, rozvoj a udržování projektů a aktivit mezi Prahou a Berlínem.

Program zahrnuje:

• 26. srpna 2020: Digitální zahájení organizátorů s vybranými 6 účastníky.15. – 17. září 2020: Během nultého ročníku konference Culture Get-Together v Praze se všichni poprvé osobně setkají, poznají a zúčastní programu konference a doprovodných kulturních aktivit.
• 01. – 03. října 2020: Účastníci se setkají podruhé během Industry Get-Together v Berlíně a dostanou příležitost představit své plány a nápady v rámci programu Staff Exchange. Kromě oficiálních konferenčních akcí bude připraven i speciální formát Staff Exchange aktivit.
• Únor 2021 (3 dny): Během festivalu Malá inventura v Praze se účastníci setkají potřetí, budou moci prohloubit spolupráci, kterou navázali, účastnit se uměleckého programu festivalu.
• Květen 2021 (3 dny): Během Performing Arts Festival Berlin se všichni oficiálně setkají naposledy. Dostanou prostor se veřejně podělit o své zkušenosti a výsledky z programu Staff Exchange, zúčastnit se oficiálního festivalového programu a doprovodných akcí pro profesionály.
• Červen 2021: On-line zakončení organizátorů s účastníky z obou měst. Program Staff Exchange navíc umožňuje účastníkům individuální cesty do Prahy / Berlína, aby se mohli potkat s potenciálními nebo již existujícími partnery pro spolupráci. Konkrétní podrobnosti o jednotlivých pobytech budou projednány a rozhodnuty organizátory. Během pobytů v Berlíně budou účastníkům Staff Exchange z Prahy vypláceny diety.