NOVÁ SÍŤ ZÍSKALA NOVÉHO FINANČNÍHO PARTNERA FORMOU PROSPĚŠNÉHO PODNIKÁNÍ

Nová síť jako servisní organizace a správce kulturního networku získala finančního partnera pro svoji činnost. Poukazuje tak na nové možnosti financování kultury obecně v ČR.

Pandemie ukázala, jak křehké a nestabilní jsou rozpočty kulturních organizací. Nová síť jako servisní organizace a správce kulturního networku získala finančního partnera pro svoji činnost. Poukazuje tak na nové možnosti financování kultury obecně v ČR.

Pandemie ukázala, jak křehké a nestabilní jsou rozpočty kulturních organizací. Proto svým novým možným zdrojem financování otevřela spolupráci s dodavatelem s možností volby zelené energie, který 50 % marže poukáže na činnosti organizace Nová síť, stejně jako například Kapku naděje či Skauty. Takový systém financování je v zahraničí běžný a poukazuje na možnost podpořit oblasti kultury, sociálních služeb, vzdělávání nebo sportu formou tzv. prospěšného podnikání. Kolibřík energie a.s. www.kolibrik-energie.cz se tak rozhodla skrze projekt ENERGIE NOVĚ SÍTĚ podpořit organizaci a její aktivity, které nelámou rekordy v návštěvnosti, ale rozvíjí skrze projekty partnerů networku regiony ČR a je již 18 let oporou jednotlivcům i organizacím v živém umění.

V tak existenčně nejisté době, je finanční partnerství ze soukromého sektoru naprosto klíčovým rozhodnutím. Protože se jedná o komunitní projekt, zapojit a podpořit tak naši činnost může každý. Odběratelem energie je téměř každý. Proto je na místě část plateb poslat dál a pomoci. Navíc s garancí nejnižší ceny, jistotou zelené energie z obnovitelných zdrojů a vědomím, že podpořím věc, ne které mi záleží.
Časy se mění a my s nimi - k lepšímu. Děkujeme za podporu i vám! Jednoduše nás podpořit můžete zde: ENERGIE NOVĚ SÍTĚ


Více informací: www.energienovesite.cz
Kontakt: petrkiska@novasit.cz