KONZULTACE A KOUČINK KULTURNÍCH PROJETŮ

Nová síť poskytuje zde každý čtvrtek bezplatně konzultace odborníkům i široké veřejnosti. Konzultace jsou věnovány začínajícím i zkušeným promotérům, produkčním a iniciátorům. Konzultace obvykle trvají 1 hodinu a je možné se domluvit na dalším setkání.

KONZULTACE NEJEN PRO ZAČÁTEČNÍKY

Konzultace jsou zacílené na oblast financí, grantů, produkce pro umělce, umělecké skupiny, managery i kulturní aktivisty pohybující se převážně v oblasti divadla. Konzultace probíhají ve čtvrtek od 10 do 16 hod v kanceláři Nové sítě.

Pouze po předchozí domluvě. Kontaktujte nás prosím na emailu office@novasit.cz.

Konzultace jsou poskytovány bezplatně díky podpoře Ministerstva kultury ČR, Hlavního města Prahy a městské části Praha 7.


KOUČINK KULTURNÍCH PROJEKTŮ

Koučink má mnoho podob, které závisejí na druhu projektu, jeho zacílení, složení a velikosti týmu. Nejčastěji se na nás obracejí projekty v okamžiku, kdy stojí před nějakým závažným problémem, který vyžaduje asistenci třetí strany. Nezřídka se koučink pohybuje na hraně „kulturní terapie“. Těchto projektů, které každoročně koučujeme je více, profesionální etika nás však vede k tomu, zde tyto projekty nejmenovat.

Případní zájemci o koučink nás mohou kontaktovat na E: office@novasit.cz

Konzultovat můžete s:

Adriana Světlíková
Nová síť z.s. / vedoucí
Festival Malá inventura / ředitelka

Petr Pola
Nová síť z.s. / koncepce
Festival Malá inventura / umělecký ředitel

Magdalena Špačková
Český kulturní network Nová síť / koordinátorka

Petr Kiška
Festival Malá inventura / technická produkce