ZAČÍNÁME SPOLUPRÁCI

ZAČÍNÁME SPOLUPRÁCI

Network Nová sít´má od června 2017 sekci pro začínající organizace a prostory. Nové organizace mají nyní první rok na to, aby si vyzkoušely obrysy vzájemné spolupráce a začaly se seznamovat s možnostmi, které networking nabízí.

Těšíme se na spolupráci s

ArtproProstor
Hlavní činností spolku je oživování prostor prostřednictvím uměleckých projektů, organizace kulturních akcí pro širokou veřejnost, propojování různých směrů umění a zapojování studentů a absolventů do těchto činností. Spolek vytváří vlastní autorské projekty, které jsou založené především na Genius loci daného místa.
Kontakt: Anna Strnadová, artproprostor@gmail.com

AvantgArt
Spolek se od roku 2015 snaží o záchranu technické památky zauhlovací a vodárenské věže ve Vratislavicích nad Nisou. Spolek zcela poprvé otevřel věž veřejnosti v roce 2016, jeho cílem je chránit ji jako významný monument libereckého kraje a vybudovat zde kulturní centrum, zaměřené na výstavy, řemesla a umění.
Kontakt: Jitka Jakubíčková, avantgart@email.cz, www.zauhlovacka.cz

BuranTeatr
Divadlo BuranTeatr působí v Brně od roku 2005. Vyniká především autorskými inscenacemi plnými nekorektního humoru a originálními inscenacemi v žánru pohybového divadla. Pravidelně pořádá také workshopy, celoroční kurzy, přednášky, rezidenční pobyty, koncerty, výstavy a další akce.
Kontakt: Juraj Augustin, info@buranteatr.cz, www.buranteatr.cz

Centrum kultury a vzdělávání Blatná
Centrum spravuje a řídí Městské muzeum, knihovnu, kino, komunitní centrum s programem pro všechny věkové kategorie a městské informační centrum. Organizuje také samostatné kulturní akce od hudebních či fotografických festivalů, přes výstavy až po studentské slavnosti.
Kontakt: Michaela Sikorová, sikorova@ckvb.cz, www.ckvb.cz

Rezi.dance
Rezi.dance je rezidenční, taneční a umělecký prostor, který se nachází v jižních Čechách, na návsi pod javory, ve vesnici jménem Komařice. Rezidenční dům pro performativní umění poskytuje klidné, inspirativní a ničím nerušené prostředí pro tvorbu.
Kontakt: Markéta Málková, vlese@rezi.dance, www.rezi.dance

Vzbuďme Vary
Kulturní iniciativa budí (pod křídly pardubického spolku Offcity) karlovarskou kulturu z letargie a podporuje odvahu ke kreativitě a aktivismu v zdejším kulturním prostoru. Pořádá multižánrový site specific festival Vzbuďme Vary, umělecké akce ve veřejném prostoru, dílny pro veřejnost, veřejné diskuse a thinktanky.
Kontakt: Tereza Dvořáková, tereza@offcity.cz

Industra STAGE
Nezávislá divadelní platforma, která do Brna pravidelně přiváží to nejzajímavější z nezávislé divadelní tvorby. Tanec, pohyb, činohra, pohádky.
Kontakt: Kristýná Břečková, stage@industra.space, www.industra.space